+34 952 46 95 19 +46 8 510 620 26 +47 210 624 26                  

Søk bolig på Costa del Sol

Søk bolig

Om oss:

Det er vi som er Alamos ansatte


Sven F. Källström
Meglere & Adm.dir. Alamo Costa del Sol S.L.

Tel: +34 609 150 999
Fax: +34 951 24 26 31
Tel Sverige: 08-55 92 68 89
E-mail: sven@alamocostadelsol.com
Skype: Alamosven

Gunilla Nordquist
Adm.dir. Alamo Design S.L.

Mob: +34 680 11 11 77
Fax: +34 951 24 26 31
E-mail: gunilla@alamodesign.es
Skype: Alamogunilla

Daniel Holmquist Marknadsansvarig Alamo

Daniel Holmquist
Markeds & IT-sjef

Tel: +34 674 307 436
E-mail: daniel@alamocostadelsol.com

Anna Christensen
Kontorssjef

Tel: +34 672 38 69 49
E-mail: annamaria@alamocostadelsol.com

Katja Rise Carlqvist, mäklare

Katja Rise Carlqvist
Meglere

Tel: +34 673 42 32 44
E-mail: katja@alamocostadelsol.com

Sten Martinsson
Meglere

Tel: +34 673 423 218
E-mail: sten@alamocostadelsol.com

Isabelle Eriksson Mozo
Meglere

Tel: +34 673 63 80 41
E-mail: isabelle@alamocostadelsol.com

Mona Malm, mäklare

Mona Malm
Meglere

Tel: +34 672 35 73 70
E-mail: mona@alamocostadelsol.com

Thomas Sundvall
Meglere

Tel: +34 673 63 80 42
E-Mail: t.sundvall@alamocostadelsol.com

Joakim Nordborg
Art Director

E-mail: joakim@alamomedia.es

 


Meglerne på Boliger Costa del Sol og Alamo Real Estate Costa del Sol
 
Alle våre meglere har lang erfaring med kjøp og salg av hus og leiligheter på Costa del Sol. Vi arbeider fra våre kontorer beliggende i den sentrale byen Fuengirola, og dekker hele Solkysten fra Nerja i øst og vestover til og med San Pedro de Alcantara, som ligger utenfor Marbella. Vi har valgt ut de viktigste og mest interessante stedene for nordmenn å kjøpe fritidsbolig eller hus. Våre eiendomsmeglere jobber i stedene Marbella, Malaga, Benalmadena, Fuengirola, La Cala de Mijas, Mijas og Mijas Costa, Calahonda, Elviria, Nerja, Nueva Andalucia, Puerto Banus og San Pedro de Alcantara. Vi er godt kjente i hele dette området på Costa del Sol, og kjenner til de eiendommene som er til salgs.
 
Visningsreiser til Costa del Sol
 
Når du skal kjøpe et bosted på Costa del Sol, så hjelper våre meglere deg gjerne med å finne et bra hotell og hjelper deg ellers til rette her, så du får sett mange hus og leiligheter i det området du ønsker å kjøpe.
 
Meglere med stor hus- og leilighetsbase
 
Våre meglere har tilgang til en svært stor database med over 10.000 hus og leiligheter som er til salgs på Costa del Sol. Det gjør at vi kan finne svaret på det du ønsker og boligen som fyller dine krav. Det kan være en permanent bolig eller en fritids- og feriebolig. Som eiendomsmeglere har vi full kompetanse og kontroll også på den juridiske delen som gjelder ved kjøp av hus og leilighet i Spania.
 
 
 
.
 

 

Om oss - les mer

Mäklare Svenska Real Estate Agent English
Følg Alamo på Facebook